Renault Master
2.3 dCi Volymskåp FWD, BG-lyft
“A Renault Master from 2012 with diesel-engine. Standard equipped”
Högre tomgång än normalt. Resultatet på besiktningen: 2 Underkänd med föreläggande att ombesiktning krävs 2024-11-14 Brister: 2 PARKERINGSBROMS BROMSVERKAN (1.4) OTILLRÄCKLIG Anmärkningar: 2 X POSITIONSLYKTA (4.2) BAK HÖGER UR FUNKTION
Servicelampa lyser. Missljud hjullager Fram, Ratt står snett. Missljud framvagn ej lokaliserat. Positionsljus vänster bak ur funktion. Fukt i mediaskärmen
Stenskott vindruta i synfält. Karosskada vänster sidospegel, Karosskada höger sidospegel, Flertal lackskador, Några stenskott, dörruppslag och repor. Bilen är matt i lacken, Spår efter tidigare dekor. Bakgavellyft stängs ej hela vägen
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Inredningsdetalj fram saknas. Sliten inredning. Klädsel skadad fram vänster
4 mm
7 mm
4 mm
7 mm
Pakiety wyposażenia: BG-lyft
Bakgavellyft
7223145