Peugeot Partner
1.6 BlueHDI Skåp, Reparationsobjekt
“A Peugeot Partner from 2018 with diesel-engine. Standard equipped”
Batteri slut, Motor startar ej, går ej runt
Ej testad
Nyckelämne ur funktion på 1 nyckel, Servicelampa lyser, Påfyllning Adbluelampan lyser, Spricka vindruta i synfält.Varnar för påfyllning adblue
Flertal lackskador
Dålig lukt i bilen, Invändigt flertal repor, fläckar och märken
4 mm
4 mm
4 mm
4 mm
3 mm
3 mm
3 mm
3 mm
Pakiety wyposażenia: Reparationsobjekt
7220955