Peugeot Expert
e-Expert Skåp 75 kWh, Navi Backkamera L3
Servicebok saknas
Lackskada vänster insteg fram, Buckla höger tröskel, Flertal repor, Fåtal stenskott, Bilen har polerbara tvättrepor, Spår efter tidigare dekor, Fåtal lackskador
Klädsel smutsig, fram, Lastutrymme, flertal skav, fläckar och bucklor, Invändigt fåtal repor, fläckar och märken, Inredningsdetalj, trasig
6 mm
7 mm
6 mm
7 mm
Ekologiczny samochód
Samochód jest samochodem ekologicznym
Pakiety wyposażenia: Navi Backkamera L3
7219391