Peugeot Boxer
335 2.0 BlueHDi Skåp, Kylbil
“A Peugeot Boxer from 2017 with diesel-engine. Equipped with for instance fuel heater and rear camera. The car does not need to be inspected until September next year.”
Mindre oljeläckage
Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas
Nyckel, dosa trasig/ihop tejpad. Skyltbelysning, ur funktion. Backsensor ur funktion. Backsensorer urfunktion
Lackskada tak, Gummilist skadad vänster framdörr. Buckla stötfångare bak. Övre bromsljus skada. Fåtal stenskott, dörruppslag, repor, rostangrepp och lackskador. Hjulbult saknas
Fåtal märken, repor och fläckar bagageutrymme. Invändigt några repor, fläckar och märken. Dålig lukt i bilen
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
6 mm
7 mm
6 mm
7 mm
Pakiety wyposażenia: Kylbil
7224293