Opel Movano
2.3 CDTI 2WD Volymskåp, Kylbil
“with a strong diesel-engine with 170hp. Equipped with for instance rear camera.”
Reglage till elspeglar är skadat. Båda elspeglar ur funktion. Bilen drar snett. Hjulvibrationer. Säkerhetsbälte förarplats skadat.Motorhuv går ej att öppna
Plastdetaljer saknas stötfångare fram. Bakljus skadat höger sida. Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Flertal lackskador, Fåtal rostangrepp, Spår efter tidigare dekorVänster backspegel lös fastsättning. Lagning på vänstersida skåp
Invändigt några repor, fläckar och märken. Några fläckar, bucklor och skav i lastutrymme. Lukt av fisk i lastutrymmet
4 mm
6 mm
4 mm
6 mm
Pakiety wyposażenia: Kylbil
7225629