Opel Astra
1.8 TwinTop
“A Opel Astra from 2006 with petrol-engine. Standard equipped Newly inspected and do not need to be inspected until November next year.”
Vibrationer vid inbromsning på grund av skeva bromsskivor
Nyckel, dosa trasig/ihop tejpad, Servicelampa lyser, Avgassystem ej orginal, AC ur funktion
Några bucklor, rostangrepp, stenskott, dörruppslag och repor, Bilen är delvis omlackerad, med bitvis dåligt utfört arbete,, Skrapade fälgar till extradäck, Däckpar bak, snedslitna
Klädsel smutsig bak, Insynsskydd medföljer ej
7 mm
5 mm
7 mm
5 mm
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
Elstol förarplats
Elektronisk ställbar förarstol
7220151