Nissan NV200
e-NV200 40,0 kWh
“A Nissan NV200 from 2019 with electric-engine. Equipped with for instance keyless start-system.”
Lock till vätskebehållare saknas
Fjärrlås går att låsa upp men inte låsa pga backdörrar trasiga.Skadade fälgar. Karosskada baklyktor
Stenskott vindruta i synfält. Flertal lackskador, Flertal bucklor/dörruppslag, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer, Bilen är matt i lacken, Flertal repor
Invändigt några repor, fläckar och märken.. Plastdetalj fram saknas
4 mm
7 mm
3 mm
8 mm
Ekologiczny samochód
Samochód jest samochodem ekologicznym
7221542