Mercedes Vito
Tourer 116 CDI 3.2t W640, 9-sits
Spricka vindruta i synfält, Torkarblad fram skadat
Flertal bucklor/dörruppslag, stenskott, dörruppslag och repor, Bilen är delvis omlackerad, med bitvis dåligt utfört arbete, Spår efter tidigare dekor
Invändigt några repor, fläckar och märken, Insynsskydd medföljer ej, Inredningsdetalj fram skadad
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
17" Metal rim
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
17" Metal rim
Pakiety wyposażenia: 9-sits
7220573