Mercedes Vito
116 CDI W640, Dragkrok
“A Mercedes Vito from 2021 with automatic and diesel-engine. Equipped with for instance rear camera and towbar. The car does not need to be inspected until August next year.”
Bromsskivor bak är slitna, behöver bytas
Servicelampa lyser, Spricka vindruta i synfält
Vindruta sliten, Lackskada stötfångare bak, Bilen har polerbara tvättrepor, Fåtal rostangrepp, Spår efter tidigare dekor, Några stenskott, dörruppslag och repor.några lackskador
Invändigt några repor, fläckar och märken, Några fläckar, bucklor och skav i lastutrymme
5 mm
6 mm
5 mm
6 mm
Pakiety wyposażenia: Dragkrok
7220887