Mercedes Sprinter
316 CDI Volymskåp RWD
“A Mercedes Sprinter from 2021 with automatic and diesel-engine. Equipped with among other keyless start-system and assist system.”
Några karosskador, stenskott, dörruppslag och repor
Invändigt några repor, fläckar och märken
5 mm
4 mm
7 mm
3 mm
6 mm
8 mm
6 mm
8 mm
ASSISTANSSYSTEM_DESCRIPTION
Bakgavellyft (Fota typskylt)
BAKGAVELLYFT_FOTA_TYPSKYLT_DESCRIPTION
Färddator
FARDDATOR_DESCRIPTION
7217650