Mercedes Sprinter
316 CDI Volymskåp RWD, BG-Lyft
“A Mercedes Sprinter from 2019 with automatic and diesel-engine. Richly equipped with, among other things, fuel heater, rear camera and keyless start-system. The car does not need to be inspected until August next year.”
Motorlampan lyser. Oljeläckage, mindre, ej lokaliserat. Oljeläckage
Fjärrlås, ena nyckelns fjärrlås ur funktion
Ytrost motorhuv. Flertal stenskott motorhuv. Stenskott vindruta i synfält. Ytrost tak, Karosskada vänster sidospegel, Små sprickor i blinkersglas på vänster sida, Lackskada framdörr vänster, Buckla vänster framdörr, Lackskada vänster insteg fram, Buckla vänster insteg fram, Repa på blinkersglas, buckla höger framskärm, Flertal stenskott, Fåtal bucklor/dörruppslag, Fåtal lackskador, Fåtal rostangrepp, Spår efter tidigare dekor, Lackskada skåp. Stötfångare fram, dålig linjepassning. 1 däck är ett odubbat vinterdäck
Klädsel skadad, fram. Invändigt några repor, fläckar och märken. Inredningsdetalj skadad
5 mm
4 mm
5 mm
4 mm
1 mm
6 mm
1 mm
1 mm
Pakiety wyposażenia: BG-Lyft
7224736