Mercedes Sprinter
314 CDI Volymskåp RWD, BG-Lyft Värmare
“A Mercedes Sprinter from 2019 with diesel-engine. Equipped with among other fuel heater and keyless start-system.”
Missljud från drivrem. Oljeläckage
Stenskott vindruta utanför synfält. Skada höger sidoblinkers. Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag, bucklor och repor,. Dubb saknas på vinterdäck
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Klädsel smutsig fram. Klädsel skadad fram vänster
5 mm
7 mm
6 mm
7 mm
1 mm
3 mm
1 mm
2 mm
Pakiety wyposażenia: BG-Lyft Värmare
Bakgavellyft (Fota typskylt)
Bakgavellyft
7223285