Mercedes E-Klass
E 500 4Matic W211, Avantgarde
“Mercedes E-Klass with a strong petrol-engine with 306hp. Richly equipped with, among other things, sunroof, GPS, adjustable air suspension, towbar and four-wheel drive.”
SRS System defekt, luftfjädring ur funktion
Skada på stötfångaren fram, Flertal stenskott och repor, Fåtal lackskador, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer
Klädsel ytligt slitage bak, Lösa inredningsdetaljer
6 mm
3 mm
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
18" alu.fälg
Pakiety wyposażenia: Avantgarde
Infällbar dragkrok
Luftfjädring (justerbar)
Taklucka
7216950