Mercedes C-Klass
C 220 CDI BlueEfficiency W204, Avantgarde
“Mercedes C-Klass with a strong diesel-engine with 170hp. Standard equipped The car does not need to be inspected until July next year.”
Bilen drar snett
Stenskott vindruta i synfält, Fåtal lackskador, Några stenskott, dörruppslag och repor, Bilen är delvis omlackerad, med bitvis dåligt utfört arbete, Fälgar på bilen kantstötta, 1 st däck skadat
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken
4 mm
4 mm
4 mm
4 mm
Pakiety wyposażenia: Avantgarde
7215486