Mazda 3
2.2 DE 5dr, Optimum
“A Mazda 3 from 2016 with automatic and diesel-engine. Equipped with for instance GPS and keyless start-system.”
Fåtal stenskott och repor, Flertal bucklor och lackskador, rStötfångare bak, karosskada
Invändigt några repor, fläckar och märken
5 mm
6 mm
5 mm
6 mm
Pakiety wyposażenia: Optimum
GPS_DESCRIPTION
7208927