KIA Rio
1.2
“A KIA Rio from 2014 with petrol-engine. Standard equipped The car does not need to be inspected until May next year.”
Missljud vid inbromsning, Bromsskivor bak är slitna, behöver bytas
Torkarblad bak utslitet
Stenskott vindruta i synfält, Ytrost tak, Små sprickor i blinkersglas på vänster sida, Små sprickor i blinkersglas på höger sida, Några lackskador, bucklor, stenskott och dörruppslag, Flertal repor, Bilen har mycket tvättrepor och matta fläckar i lacken
Invändigt några repor, fläckar och märken, Ratten är sliten, Växelspaksknopp är sliten, Klädsel sliten fram vänster. Lastgolv bagage skadat
2 mm
3 mm
3 mm
2 mm
7216330