Iveco Daily
35 3.0, Kylbil
“Iveco Daily with a strong diesel-engine with 170hp. Standard equipped”
Pysande ljud ifrån turbon
Elspegar kärvar. Bakgavellyft defekt. Dimljus vänster fram. Stereo urfunktion. Osäker funktion på kylaggregat, varningslampa på displayen
Sprickor i sidospegelglas vänster, Små sprickor i blinkersglas på höger sida, Fåtal lackskador, Flertal repor, Fåtal bucklor/dörruppslag, Fåtal rostangrepp, Flertal stenskott. Bakgavellyft kärvar vid nedtagning samt upptagning, verkar vara fel på kontrollen, men osäker funktion. Däckpar bak, snedslitna. Däckpar fram, snedslitna
Klädsel skadad, fram. Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Ratten är sliten. Innertak, smutsigt
6 mm
4 mm
6 mm
4 mm
Pakiety wyposażenia: Kylbil
Bakgavellyft (Fota typskylt)
7220940