Hyundai IONIQ
Electric, Comfort Eco
Missljud vid inbromsning
Fåtal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal lackskador
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken
2 mm
2 mm
2 mm
2 mm
5 mm
7 mm
5 mm
6 mm
Ekologiczny samochód
Samochód jest samochodem ekologicznym
Pakiety wyposażenia: Comfort Eco
Adaptive cruise control
Cruise control that helps keep a given distance from the vehicle in front.
7220083