Hyundai i30
1.6 GDI 5dr
“A Hyundai i30 from 2014 with petrol-engine. Equipped with among other rear camera and keyless start-system.”
Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas, Bromsskivor bak är slitna, behöver bytas
Spricka vindruta i synfält, Styrled höger yttre, glapp
Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor, repor och lackskador, Fönsterlist saknas höger sida
Invändigt några repor, fläckar och märken
7 mm
5 mm
6 mm
4 mm
8 mm
8 mm
5 mm
6 mm
Elstol förarplats
Elektronisk ställbar förarstol
7209651