Hyundai i20
1.2 84hk, ComfortPlus P-sensorer Farthållare
“A Hyundai i20 from with petrol-engine. Standard equipped”
Rem sliten
Vindruta sliten, Flertal stenskott och repor, Fåtal bucklor/dörruppslag, Fåtal lackskador, Fåtal rostangrepp Missljud från fjäderben vid svängning, Lackskada på fälg
Klädsel skadad, fram, Klädsel smutsig, fram, Del utav inredningen bagage skadad, Repa på inredningsdetalj bak, Ratten är sliten, Innertak, smutsigt
3 mm
3 mm
3 mm
3 mm
4 mm
4 mm
4 mm
4 mm
Pakiety wyposażenia: ComfortPlus P-sensorer Farthållare
Kurvljus
Maximerar ljusstyrkan i kurvor och korsningar
7222359