Honda Jazz
1.4
“A Honda Jazz from 2008 with petrol-engine. Standard equipped The car does not need to be inspected until June next year.”
Bromsrör bak höger och vänster rostiga
Ena skyltbelysningen ur funktion, Strålkastarglas matta, Strålkastare höger, repig, Missljud motorrum sporadisk
Stenskott vindruta i synfält, Flertal lackskador, bucklor/dörruppslag, stenskott och repor, Fåtal rostangrepp, Plastkåpa under bil sitter löst, Rostigt underrede och påfyllnadsrör bensin, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt några repor, fläckar och märken
3 mm
3 mm
3 mm
3 mm
14" Aluminium rim
4 mm
4 mm
4 mm
4 mm
14" Aluminium rim
7216254