PolandFlagIconPolski

HOBBY 660 WFU PREMIUM

Husvagn
PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT

Wiodąca oferta z VATem
8 500 SEK
Wiodąca oferta w euro
InfoIcon
760 EUR
InfoIcon

23 paź, 17:08

HOBBY 660 WFU PREMIUM

Husvagn

Ocena Kvdcars

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali karawana na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz karawana. Przeczytaj więcej o teście.

ErrorIconCommentFilledIconCheckIcon

Gasol, läckage, test av Gasolfunktioner/förbrukare ej utfört - ej testbart

ErrorIconCommentIconCheckFilledIcon

Normalt med stenskott, dörruppslag och repor

Normalt med slitage, märken, skav & fläckar

  • Opony letnie

    7 mmCheckIcon

    CheckIcon7 mm

    13" Aluminium rim

Sprzęt

  • Dusch

  • Kylskåp med frysfack

  • Markis

  • Spisfläkt

  • Ugn

  • Antenn Husbil/vagn

  • Batteriladdare

  • El system 220/230V husbil/vagn

  • Handfat

  • Taklucka bakre bodel

  • Taklucka mittre bodel

  • Toalett

  • Alde värmesystem

  • Alde varmvattenberedare

  • AC-bodel

Fakty

  • Previous owners3
  • License numberYRJ454
  • Model year2018
  • Manufacture monthczerwiec 2018
  • First date in traffic in Sweden2018-09-27
  • Number of seats0
  • Number of keys2
  • Number of bunks4
  • Stove flames3
  • Heating systemEl, Gasol, Vattenburen
  • Damp checkPerformed OK
  • Tax fee (yearly)401 SEK

  • Chassis numberWHB27P50H0FJ33559
  • Next inspection at the latest2026-09-30
  • Max payload342 kg
  • Curb weight1 858 kg
  • Tax weight2 200 kg
  • Vehicle total weight2 200 kg
  • Length8 865 mm
  • Width2 500 mm
  • Height2 601 mm

Inne informacje

  • Sold in swedenYes
  • ExportableYes
  • Deductible VATNo

Linköping (Jägarvallen)

Jägarvallsvägen 7

58422 Linköping