Connect 1.5 EcoBlue
“A Ford Transit from 2021 with automatic and diesel-engine. Equipped with among other rear camera and towbar. Newly inspected and do not need be inspected until September 2026.”
Oljeläckage, mindre, ej lokaliserat. Oljeläckage
Flertal lackskador, Flertal bucklor/dörruppslagFörardörren hänger lite
Invändigt några repor, fläckar och märken
4 mm
4 mm
4 mm
4 mm
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
Eluppvärmd vindruta
Vindruta med (nästan) osynliga värmeslingor som snabbt avlägsnar is eller imma
7221883