Fiat 500
500e, ICON
Tickande ljud i motorrum
Däcktrycksövervakningslampa lyser, Spricka vindruta i och utanför synfält, Lock till kylarvätskebehållaren trasigt, Varnar för backljus ur funktion
Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor
3 mm
3 mm
3 mm
3 mm
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
Ekologiczny samochód
Samochód jest samochodem ekologicznym
Pakiety wyposażenia: ICON
Dödavinkelvarnare
Elektroniskt säkerhetssystem som signalerar om det finns hinder i dödavinkeln. Kallas även BLIS
7212843