Fiat 500
500C Hybrid
Fåtal bucklor och lackskador, Några stenskott, dörruppslag och repor
Invändigt några repor, fläckar och märken
4 mm
4 mm
4 mm
4 mm
7 mm
8 mm
8 mm
7 mm
14" Aluminium rim
Taklucka
TAKLUCKA_DESCRIPTION
7212734