Fiat 500
1.2, Lounge Panorama
Stenskott vindruta i synfält, Karosskada vänster tröskel, Några stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal lackskador, Fåtal rostangrepp
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken
4 mm
3 mm
5 mm
4 mm
6 mm
7 mm
8 mm
7 mm
Pakiety wyposażenia: Lounge Panorama
Panoramatak
7215167