Dacia Dokker
Van 1.5 dCi
“A Dacia Dokker from 2015 with diesel-engine. Standard equipped”
OljeläckageOljeläckage från motorn och runt intercoolern
Stolsvärme förarplats, ur funktion
Vindruta sliten. Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Flertal lackskador, Flertal rostangrepp, Spår efter tidigare dekor, Bilen är matt i lacken, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer. Dubb saknas på vinterdäck
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Sliten inredning. Spår av tidigare utrustning. Trasiga inredningsdetaljer.Förarstol bristfällig fastsättning
7 mm
8 mm
7 mm
8 mm
3 mm
3 mm
3 mm
3 mm
7224800