Citroen C3
1.4 HDi, Seduction, Comfort Pack
“A Citroen C3 from 2013 with automatic and diesel-engine. Standard equipped Newly inspected and do not need to be inspected until November next year.”
Flertal stenskott, Några bucklor och repor, Skrapade fälgar till extradäck, Lackskada på fälg
Lös inredningsdetalj innerhandtag vä fram
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
Pakiety wyposażenia: Seduction, Comfort Pack
7220643