Citroen Berlingo Skåp
Berlingo III 1.6 HDi Skåp
“A Citroen Berlingo Skåp from 2014 with diesel-engine. Equipped with among other towbar.”
Resultatet på besiktningen: 2 Underkänd med föreläggande att ombesiktning krävs 2024-10-11 Brister: 2 FÄRDBROMS HJULBROMS (1.1) BAK VÄNSTER ANLIGGNING
Broms vänster bak, anliggande, Broms höger bak, anliggande
Servicebok saknas
Några stenskott, dörruppslag och repor, Flertal rostangrepp, Spår efter tidigare dekor, Buckla tak, Gummilist skadad vänster framdörr
Invändigt några repor, fläckar och märken, Lastutrymme, flertal skav, fläckar och bucklor, Ratten är sliten
5 mm
7 mm
5 mm
7 mm
5 mm
7 mm
5 mm
7 mm
Backsensorer
Färddator
7219079