Chevrolet Cruze
1.6 5dr
“A Chevrolet Cruze hatchback from 2012 with petrol-engine. Standard equipped”
Stenskott vindruta utanför synfält, Skada på stötfångaren bak, Flertal lackskador, stenskott och repor
Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Ratten är sliten
5 mm
6 mm
5 mm
6 mm
6 mm
7 mm
6 mm
7 mm
7217160