BMW 5-serien
540i Sedan, E34, Taklucka
Flertal mindre oljeläckage, Motor går ojämt, Rycker vid acceleration och på tomgång, Tickar från motor vid högre varvtal
Stötdämpare bak höger oljeläckage, Bakaxel oljeläckage, Torkarblad utslitna fram.Bilen vandrar från sida till sida när man kör, Torkararmar slår i top och ändläge, Radioenhet saknas, Telefon saknas
Spricka vindruta i synfält och stenskott utanför synfält, Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor, Flertal rostangrepp, Bakljus spruckna, Fälgar på bilen kantstötta, 1 st däck skadat
Invändigt några repor, fläckar och märken, Öppninganordning till lastutrymmet kärvar
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
Pakiety wyposażenia: Taklucka
Taklucka
7217801