Audi TT
TTS 2.0 TFSI Coupé
“Audi TT with a powerful engine with 272hp. Equipped with among other four-wheel drive. Newly inspected and do not need to be inspected until September next year.”
Missljud växellåda, Rycker och kommer missljud ifrån växellådan på backen
Nya bromsskivor fram
Bilen är sänkt med sänkningssats, Ratt står snett, Dimljus fram ur funktion, Hjulvibrationer. Osäker funktion på aktivt fjädring eftersom coilovers är monterat
Fåtal lackskador, Några stenskott och repor, Bilen är matt i lacken, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt några repor, fläckar och märken.Insynsskydd medföljer ej
5 mm
6 mm
6 mm
6 mm
19" Aluminium rim
Elstol förarplats
Elektronisk ställbar förarstol
Elstol passagerarplats
Elektronisk ställbar passagerarstol
Nya bromsskivor fram
7217733