Audi A6
2.0 TDI Avant
“Audi A6 with a strong diesel-engine with 177hp. Standard equipped”
Spricka i bakljus vänster sida, Dålig linjepassning, Vindruta sliten, 2 däck på bilen har för litet mönsterdjup, Fåtal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor, Bilen är delvis omlackerad, nyansskillnad syns, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt några repor, fläckar och märken, Klädsel smutsig fram, Klädsel ytligt slitage fram vänster
2 mm
5 mm
2 mm
5 mm
4 mm
4 mm
4 mm
4 mm
7219397