Audi A6
2.0 TDI Avant, Proline
“Audi A6 with a strong diesel-engine with 177hp. Standard equipped”
Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer, Flertal rostangrepp, Flertal lackskador och bucklor/dörruppslag, Plastkåpa under bil skadad
Invändigt några repor, fläckar och märken
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
7 mm
7 mm
6 mm
6 mm
Pakiety wyposażenia: Proline
LASTSKYDD_LASTNAT_DESCRIPTION
7214844