Audi A3
1.6 TDI Sportback, Attraction, Comfort
“A Audi A3 from 2011 with diesel-engine. Standard equipped”
Elhiss vänster fram missljud
Karosskada vänster framdörr. Ytrost vänster tröskel. Lackskada stötfångare bak. Missljud/kärvar vid öppning/stängning höger framdörr. Flertal stenskott, dörruppslag, repor och lackskador. Fåtal rostangrepp
Invändigt några repor, fläckar och märken. Klädsel smutsig. Handskfack trasigt
6 mm
7 mm
5 mm
6 mm
6 mm
7 mm
7 mm
7 mm
Pakiety wyposażenia: Attraction, Comfort
7224814