PolandFlagIconPolski

KAFO Trailer B1340H

Släpvagn, med kåpa
2007
PercentIconOdliczony podatek VAT

Wiodąca oferta z VATem
11 000 SEK
Wiodąca oferta w euro
InfoIcon
950 EUR
InfoIcon

27 lis, 18:05

KAFO Trailer B1340H

Släpvagn, med kåpa

Ocena Kvdcars

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali zwiastun na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz zwiastun. Przeczytaj więcej o teście.

EngineIcon

ErrorIconCommentIconCheckFilledIcon

ErrorIconCommentFilledIconCheckIcon

Positionsljus fram höger ur funktion. Positionsljus bak höger ur funktion. Nummerskyltsbelysning 1st ur funktion. Sidomarkeringsljus höger ur funktion. Kulhandske fastsättning lös. Nycklar saknas

Lyktglas fram båda sidor skadat. Lyktglas bak höger skadat. Bakläm skadad. Högerläm skadad. Rost, skav och repor förekommer

Bucklor, skav och repor förekommer

  • Opony letnie

    8 mmCheckIcon

    CheckIcon8 mm

  • Kolcowane opony zimowe

    5 mmCheckIcon

    CheckIcon6 mm

Sprzęt

        Fakty

        • Previous owners1
        • License numberFJH762
        • Model year2007
        • First date in traffic in Sweden2012-04-12
        • Tax fee (yearly)360 SEK

        • Chassis numberYTAHB11007N002652
        • Next inspection at the latest2026-03-31
        • Max payload680 kg
        • Curb weight420 kg
        • Tax weight1 100 kg
        • Vehicle total weight1 100 kg
        • Length5 500 mm
        • Width2 090 mm

        Inne informacje

        • Sold in swedenYes
        • ExportableYes
        • Deductible VATYes

        Östersund

        Chaufförvägen 28

        83148 Östersund