KAFO Trailer B1340H
Släpvagn, med kåpa
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali zwiastun na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz zwiastun. Przeczytaj więcej o teście.
Positionsljus fram höger ur funktion. Positionsljus bak höger ur funktion. Nummerskyltsbelysning 1st ur funktion. Sidomarkeringsljus höger ur funktion. Kulhandske fastsättning lös. Nycklar saknas
Lyktglas fram båda sidor skadat. Lyktglas bak höger skadat. Bakläm skadad. Högerläm skadad. Rost, skav och repor förekommer
Bucklor, skav och repor förekommer
8 mm
8 mm
5 mm
6 mm
7226689