PolandFlagIconPolski

ADRIA Aviva 400PS

Husvagn
PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT

Wiodąca oferta z VATem
90 000 SEK
Wiodąca oferta w euro
InfoIcon
7 940 EUR
InfoIcon

23 paź, 17:30

ADRIA Aviva 400PS

Husvagn

Ocena Kvdcars

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali karawana na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz karawana. Przeczytaj więcej o teście.

ErrorIconCommentIconCheckFilledIcon

Fåtal repor, Fåtal bucklor/dörruppslag, Draghantag vänster fram skadat

  • Opony letnie

    8 mmCheckIcon

    CheckIcon8 mm

    14" Aluminium rim

Sprzęt

  • Gasolflaska

  • Handfat

  • Kylskåp med frysfack

  • Mover Husvagn

  • Taklucka mittre bodel

  • Toalett

  • Dubbla gasolflaskor

Fakty

  • Previous owners5
  • License numberYRL320
  • Model year2017
  • First date in traffic in Sweden2017-09-13
  • Number of seats0
  • Number of keys2
  • Number of bunks3
  • Stove flames2
  • Damp checkPerformed OK
  • Tax fee (yearly)360 SEK

  • Chassis numberZY1ER31R0W0021764
  • Next inspection at the latest2026-09-30
  • Max payload285 kg
  • Curb weight815 kg
  • Tax weight1 100 kg
  • Vehicle total weight1 100 kg
  • Length5 959 mm
  • Width2 090 mm
  • Height2 580 mm

Inne informacje

  • Sold in swedenYes
  • ExportableYes
  • Deductible VATNo

Åkersberga (Brännbacken)

Brännbacksvägen 4

18491 Åkersberga