Volkswagen Caravelle
T6 2.0 TDI BMT
“A Volkswagen Transporter from 2019 with diesel-engine. Standard equipped”
Bromsskivor bak är slitna, behöver bytas
Servicelampa lyser
Flertal stenskott, dörruppslag, lackskador och repor
Klädsel smutsig, fram, Lastutrymme, flertal skav, fläckar och bucklor, Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Innertak, smutsigt, Insynsskydd medföljer ej
6 mm
5 mm
6 mm
6 mm
5 mm
6 mm
5 mm
6 mm
7219421