Myyty
T6 T30 2.0 TDI BMT Skåp, Värmare
“A Volkswagen Transporter from 2019 with diesel-engine. Equipped with among other fuel heater and towbar.”
Vindruta sliten, Spår efter tidigare dekor, Fåtal rostangrepp, Fåtal stenskott, Fåtal repor, Fåtal bucklor/dörruppslag, Bilen har polerbara tvättrepor, Bilen är delvis omlackerad, med bitvis dåligt utfört arbeteBilen är delvis omlackerad med dåligt utfört arbete, Vågor och knottrig i lacken
Invändigt några repor, fläckar och märken. Del av innertak saknas i lastutrymmet.Paneler i lastutrymmet är skadade
4 mm
4 mm
4 mm
4 mm
Varustepaketit: Värmare
7220418