T5 2.0 TDI Pickup
Skramlande ljud i motorrum
Vindruta sliten, Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Flertal rostangrepp, Spår efter tidigare dekor
Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Ratten är sliten, Växelspaksknopp är sliten, Klädsel skadad fram höger
5 mm
6 mm
5 mm
6 mm
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
B-värm fjärrstart
ABS
7218524