Volkswagen Polo
1.6 TDI 5dr
Hugger till i framvagn vid gaspådrag, Tickande ljud från motor
Elhiss höger fram missljud
Vindruta sliten och stenskott utanför synfält, Missljud/kärvar vid öppning/stängning höger framdörr, Karosskada höger tröskel och vänster framskärm, Skada på stötfångaren bak, Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor, Flertal rostangrepp, Lackskada på stötfångare fram, Fälgar på bilen kantstötta
Dålig lukt i bilen, Skada på instrumentbräda, Invändigt flertal repor, fläckar och märken
7 mm
6 mm
7 mm
6 mm
7217112