Volkswagen Polo
1.2 TSI 5dr
Rost på bromsskivor som inte påverkar bromsverkan
Fåtal stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal lackskador, Fåtal rostangrepp, Mycket ingrodd smuts, kan bli fin av en maskinpolering, Fälgar på bilen kantstötta, Torrsprickor i 4 däck
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken, Sliten inredning
2 mm
4 mm
4 mm
2 mm
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
7219410