Volkswagen Polo
1.2 TSI 5dr
“A Volkswagen Polo from 2014 with petrol-engine. Standard equipped Newly inspected and do not need to be inspected until August next year.”
Strålkastare höger/vänster, repa på glas/plast
Bilen har flertal stenskott, dörruppslag/bucklor och repor, Fåtal karosskador och lackskador, Repor höger sidorutor
Invändigt några repor, fläckar och märken
4 mm
5 mm
4 mm
5 mm
3 mm
3 mm
3 mm
3 mm
Färddator
FARDDATOR_DESCRIPTION
Night vision
NIGHT_VISION_DESCRIPTION
7210385