Myyty
Volkswagen Polo
1.2 TSI 5dr
“A Volkswagen Polo from 2013 with petrol-engine. Standard equipped”
Oljeläckage
Torkarblad bak utslitet, Torkarblad utslitna fram, Ratt står snett, Hjulvibrationer, Servicelampa lyser, Spricka vindruta utanför synfält, Fjäder brusten höger bak, Positionsljus höger bak ur funktion, Samtliga elhissar ur funktion, Klonkande missljud i framvagn
Flertal stenskott motorhuv, Vindruta sliten, Dålig linjepassning vänster tröskel, Fåtal stenskott, dörruppslag och repor, Flertal lackskador, Däckpar fram, snedslitna
Invändigt några repor, fläckar och märken.Insynsskydd medföljer ej
2 mm
4 mm
1 mm
5 mm
7 mm
7 mm
6 mm
7 mm
7210427