Volkswagen Polo
1.0 TSI 5dr, Base
“Volkswagen Polo 1.0 TSI 5dr med 95 hästkrafter är en kompakt och bränsleeffektiv småbil som passar bra för vardagskörning i både stad och på landsväg.”
Stenskott vindruta utanför synfält, Flertal repor, Fåtal lackskador
Invändigt några repor, fläckar och märken
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
Varustepaketit: Base
7218984