Volkswagen Passat
2.0 TDI BlueMotion Technology Variant 4Motion
“Volkswagen Passat with a strong diesel-engine with 170hp. Richly equipped with, among other things, rear camera, towbar and four-wheel drive. The car does not need to be inspected until August next year.”
Oljeläckage, mindre, ej lokaliserat. Mindre oljeläckage, Olja runt oljeplugg, fastsättning osäker
Nya bromsskivor framNya bromsskivor bakNya bromsbelägg framNya bromsbelägg bak
Service, ej stämplad, Fjärrlås, ena nyckelns fjärrlås ur funktion, Varnar för lampfel, Släpvagnskontakt lock saknas, Släpvagnskontakt skadad, Krängningshämmarstag fram vänster glapp, Backkamera visar dålig bild, Strålkastarglas vänster matt, Varnar om lampfel reg-skylt men båda lamporna lyser
Dörrhandtag vänster fram lackskada, Mindre repa vänster insteg fram, Fåtal stenskott, dörruppslag, repor och lackskador, Plastkåpa under bil sitter löst, Lackskada på fälg till extradäck, Skrapade fälgar till extradäck, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken, Spår av pälsdjur, päls/lukt
4 mm
5 mm
4 mm
5 mm
8 mm
9 mm
8 mm
9 mm
Infällbar dragkrok
7220942