Volkswagen Passat
2.0 TDI BlueMotion Technology Variant 4Motion, Dragpaket
Bromsbelägg bak, slitna. Bromsskivor fram rostskadade
En av nycklarna är okodad, fungerar ej, Missljud framvagn ej lokaliserat
Ytrost tak, Fåtal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor,. Skrapade fälgar till extradäck. Däckpar fram, snedslitna. Torrsprickor i 2 däck, Lackskada på fälg
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Klädsel ytligt slitage fram vänster
6 mm
5 mm
6 mm
6 mm
4 mm
3 mm
5 mm
4 mm
Varustepaketit: Dragpaket
Infällbar dragkrok
Dragpaket
Vinterpaket
7224864