Volkswagen Passat
1.8 TSI Variant
“A Volkswagen Passat from 2009 with petrol-engine. Equipped with among other towbar.”
Mindre oljeläckage, ej lokaliserat
Strålkastarglas höger ner mattat
Flertal lackskador, bucklor, stenskott, dörruppslag och repor, Höger bakljus, småsprickor, Vänster bakljus, småsprickor
Invändigt flertal repor, fläckar och märken
7 mm
8 mm
7 mm
8 mm
7218217