Volkswagen Golf
1.6 5dr
“A Volkswagen Golf from 2007 with petrol-engine. Standard equipped”
Motorlampan lyser, Bilen är svårstartad och ojämn tomgång, Koppling tar långt ner samt svårt att få in växlarna, Motorn går ej på alla cylindrar, Avgasläckage, Oljeläckage, ej lokaliserat, Kylarvätska överfylld
Vibrerar vid inbromsning, Missljud vid inbromsning, Bromsskivor och bromssköldar fram rostskadade
SRS-lampa lyser, Servicelampa lyser, Antisladdlampan lyser, Spricka vindruta utanför synfält, Drivknutsdamask skadad HF, Missljud hjullager fram, Vänster backspegel lös fastsättning, Eftermonterad mediaskärm
Vindruta sliten, Karosskada vänster sidospegel, vänster tröskel och höger tröskel, Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor, Flertal rostangrepp, Bilen är delvis lackerad med sprayburk, Höger bakruta tejpad, Däckpar fram, snedslitna
Invändigt några repor, fläckar och märken
3 mm
5 mm
3 mm
5 mm
7218111