Volkswagen Golf
e-Golf VII 5dr
“A Volkswagen Golf from 2018 with automatic and electric-engine. Equipped with for instance assist system and adaptive cruise control.”
Servicelampa lyser, Strålkastarglas vänster, slitet
Skada stötfångare fram, Fåtal stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal lackskador, Fåtal rostangrepp
Invändigt några repor, fläckar och märken
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
7 mm
6 mm
7 mm
Ympäristöystävällinen auto
Vihreämpi valinta.
Auto on ympäristöystävällinen auto
ASSISTANSSYSTEM_DESCRIPTION
Adaptive cruise control
Cruise control that helps keep a given distance from the vehicle in front.
7218404